Marmaris Eşikli - Eşiksiz Sürme Sistemi

Adından da anlaşılacağı gibi sürülerek kontrol edilen modellerdir. Her bir cam balkon bölme bağımsız olarak sürülüp tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanabilir.

 Adından da anlaşılacağı gibi sürülerek kontrol edilen modellerdir. Her bir cam balkon bölme bağımsız olarak sürülüp tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanabilir. Sürme esnasında aşırı kuvvet gerektirmez ve kolayca hareket eder. İstediğiniz noktadaki bölmeyi sürerek açık alan şansı yakalayabilirsiniz. 

Çoğunluklu olarak dar balkonlarda cafe restoran ofislerde yer alan bölme sistemleri ve dar iç yapısına sahip dükkânlarda kullanılan sürme / sürgülü cam balkon mekânların daha estetik ve fonksiyonel bir kullanım kazanmasına yardımcı olan cam balkon sistemleridir. 

Sürme cam balkon sistemleri 5 farklı ray sistemi prensibiyle çalışmakta olup bu sayede camların farklı yöne açılabilmeleri mümkün olmaktadır. 8 ya da 10 mm temperli kalın camdan üretilen sürme cam balkonlarda kullanılan camlar yüksek kalitede olup darbe ve rüzgâra karşı dayanıklı niteliktedir. 

Yağmur kar toz ve rüzgâr gibi dış etkilere karşı tam koruma sağlayan sürme cam balkonlar daha çok dar alanlar için tercih edilse de her şekil ve büyüklükteki balkonlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Alttan taşınabilen özellikte olan bu cam balkonlarda kullanılan profil rulman ve diğer tüm aksesuarlar zamanla oluşması muhtemel oksitlenmelerin önüne geçebilmek adına paslanmaz çelikten üretilmektedir. 

Sürme cam balkonların conta kısımları silikon özellikte olup mevsimsel değişikliklere bağlı olarak sıcak ve soğuğa karşı genleşmeyi önlemektedir. Bunun yanı sıra contalar su geçirmez özellikte olup sürme cam balkonlardan içeri su sızması engellenmektedir. Kasa ile cam arasında hareketi sağlayan mekanizma kalın kıl fitilden üretilmekte olup bu sayede zaman geçtikçe oluşabilecek yıpranma ve aşınmaların önüne geçilmektedir.

Bu ürüne eklenmiş bir Video bulunamadı.
EN BAŞA DÖN