Marmaris Kendinden Perdeli Katlanır Cam Balkon

Cam balkonlarda güneş ışınlarının verdiği rahatsızlığı anında yok eden, balkona oda havası katan sistemlerdir.

 Cam balkonlarda güneş ışınlarının verdiği rahatsızlığı anında yok eden, balkona oda havası katan sistemlerdir. İstediğiniz bölgenin güneşini perdeyi indirerek kesebilirsiniz. Her cam balkonun perdesi ayrı ayrı kontrol edilebilir. Cam balkonlarımızda bulunan tüm özelliklere sahiptir. Sadece ek olarak kendinden perdesi bulunan sistemler, size ışık kontrolü imkanı sağlar. 

Son yıllarda balkonun varoluş amacını yitirmediği estetik bir görüntüyle binanın dış görünüşünde bir bozulma yaratmayan ürün olarak perdeli cam balkon hizmete sunulmuştur. Isı geçirmez bir özelliği ve katlanabilir özelliklere sahip olan bu ürün bir balkonun çevresinin özel üretilmiş cam levhalarla kapatılıp yaz- kış ayrımı olmaksızın kullanışlı hale getirilmesine yarayan üründür. 

Katlanabilir sürmeli stor perdeli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanıma son derece elverişlidir. Cam levhalar bir kenara toplanabilirken arzu edildiğinde bazen sadece bir bazen birden fazla cam açık tutulabilir. 

Yaz aylarında balkonun hiç kapatılmamış gibi kullanılmasına imkân sağlarken kış aylarında ise kapatılmasıyla ısı geçirmez özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kar rüzgâr toz yağmur vb hava değişikliği ve dış etkenlere karşı koruma sağlayarak balkon zemininin ev içerisindeki zemin kadar temiz ve dayanıklı kalmasına yardımcı olur. Böylece uzun vadede döşeme değiştirme gibi problemlerle karşılaşılmayacaktır.

Yine kış aylarında kapatılmış bir cam balkona seyrek kullanılan ev aletleri eşyalar yerleştirilerek yer tasarrufunda da oldukça etkili olacaktır. Bu balkon kapatma sisteminde perde kullanımına bazen hiç gerek duyulmazken bazen de evin güneş alma konumuna göre oldukça gerekli bir materyal olacaktır. Perde tavana korniş takılarak normal bir perde görünümünde sağlanabileceği gibi stor perdeli cam balkonlar da satışa sunulabilmektedir. Stor perdeler cam sayısı kadar çoğaltılabilir ve bölümlere göre güneşten koruma sağlayabilir. Son yıllarda büyük oranda talep gören sistem tavsiye edilen ürün gruplarında yerini almıştır

Bu ürüne eklenmiş bir Video bulunamadı.
EN BAŞA DÖN