Marmaris Katlanır Cam Balkon Sistemi

Marmaris Katlanır Cam Balkon Kapatma Sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 
Marmaris Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan tüm aksesuar ve malzemelerin üzerinde kalite güvencesi olan Marmaris logosu bulunmaktadır.
 
Marmaris Cam Balkon Kapama Sisteminde kullanılan Alüminyum Profiller, Marmaris Katlanır Cam Sistemleri’ne özgü dizaynı ile özel olarak üretilmiş, kalitesi kanıtlanmış, tescilli ürünlerdir.
 
Marmaris Cam Balkon Kapama Sistemlerinde kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), her bir ayaktaki çift rulmanlı tekeri taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Yüksek oranda yalıtım sağlamak amacıyla Kasa Profilleri tırnaklı üretilmiştir.
 
Marmaris Cam Balkon Cam Balkon Sistemine ait Bazalar (cama monte edilen profiller) 8 mm. ve 10 mm. cam kullanımına uygun olarak 2 çeşittir.
 
Marmaris Cam Balkon montajını ve stor perde uygulamasını kolaylaştırmak üzere iki farklı ayar profili seçeneği bulunmaktadır.
 
Marmaris Cam Balkon Sistemlerinde, Eloksal (natürel), Beyaz, Krem, Kahverengi ve Ahşap Desen olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.
 
Marmaris Cam Balkon Sistemlerinin teker bağlantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
 
Marmaris Cam Balkon Sistemleri istenildiğinde, üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkânına sahiptir. Her bir kanatta 8 rulman vardır.
 
Sistem üstten monte edilirse; üstteki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, alttaki 4 rulman klavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse, alttaki 4 rulman taşıyıcı görev yapar, üstteki  4 rulman klavuzlama yapar.
 
GENEL ÖZELLİKLER
 
Günlük yaşamlarımızın bir parçası haline gelen ve özellikle yaz mevsiminde vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonlarımızın daha güvenli ve daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkonun büyük etkisi olmuştur.
 
Marmaris Cam Balkon Kapatma Sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
 
CAM BALKON SİSTEMİNİN AVANTAJLARI
 
• Manzara ve görüntüde hiç bir kayıp oluşmaz.
 
• Gayrimenkulünüzün değerini arttırır.
 
• İmar mevzuatına uygundur.
 
• Mimari olarak etkileyicidir.
 
• Dışarıdan bakıldığında binanın yapısında bir değişiklik olmaz.
 
• Kat sahiplerine yasal bir sıkıntı vermez.
 
• Balkonunuzdan yıl boyunca 4 mevsim faydalanmanızı sağlar.
 
• Yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlerden korur.
 
• Isı ve ses yalıtımı sağlar.
 
• Balkonunuzdan yıl boyunca daha fazla ve uzun süreli faydalanmanızı sağlar.
 
• Her türlü balkona uygundur.
 
• Sistem yüksekliğe göre 8 ya da 10 mm temperli camlardan oluşmaktadır.
 
• Temizliği ve bakımı kolay ve pratiktir.
 
• Farklı seviyelerde istenildiği kadar açılıp kapatılabilir.
 
• Camlar temperli olduğundan esnek ve dayanıklıdır.
 
• Darbelere dayanıklı temperli cam kullanılmaktadır. Bu sayede hırsızlık olaylarına karsı maksimum koruma sağlar.
 
• Olağan dışı etkilerle camın kırılması durumunda ise küçük parçalara ayrılarak çevre ve canlılara zarar vermez.
 
CAM BALKONLA KIŞ BAHÇESİ
 
Villa malikane müstakil dubleks, tripleks tarzında yapıların bir uzantısı veya tamamen bağımsız bir yapı olarak size doğanın bütün güzelliklerini görme imkanı sağlayan ve sizi doğayla buluşturan kişiye özel uygulamalardır.
 
Marmaris Kış Bahçesi Sistemi’nde tüm ayrıntılar tek tek projelendirilmiştir. Kendine özgü sistem detayları sayesinde bir kış bahçesinde aranılan tüm özelliklere sahiptir. Kış bahçeleri güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, ancak süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmak için geliştirilmiştir. Kış bahçesi ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun her türlü alanı kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur. Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunulmaktadır. Marmaris Kış Bahçesi Sistemleri`nde kullanılmakta olan hammaddelerin büyük bir kısmını cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Doğaya bir zararı olmayan bu maddeler ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Görsel olarak da çevre ve doğa ile tam uyum sağlamakta olan Marmaris Kış Bahçesi Sistemleri dört mevsim doğa ile iç içe yaşanılabilecek mekanlar sunmaktadır.
Bu ürüne eklenmiş bir Video bulunamadı.
EN BAŞA DÖN